Hakkımızda

 

1998 yılında bir atölye ile başladığımız yolculuğa 2005 yılında kurulan şirketimizle hız kesmenden devam ettik. Ayakkabı sektöründe birçok projede ve devamlı olarak faaliyet gösteren firmamız yılların tecrübesi ve güçlü ekibi sayesinde Poliüretan (PU) enjeksiyon sistemi ile üretim yapan bir marka haline gelmiştir.

Bartın ilinde yerleşik fabrikamızda iş güvenliği ayakkabıları ve askeri bot üretimi yapılmakta olup, tüm üretim süreçleri Uluslararası standartlar gözetilerek gerçekleştirilmektedir.

Firmamız EN ISO 20345/2013, ISO 9001 uluslararası standartlara sahip ürünlerini Türkiye pazarının yanı sıra İtalya, İspanya, Almanya, Azerbaycan, Slovakya, Bulgaristan, Makedonya gibi birçok ülkeye ihraç etmektedir.

ZIMARO

ZIMARO

ZIMARO PRO

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplumumuz için sürekli değer üreten, kaliteli, yenilikçi ve güvenilir mallar sunan, sürekli gelişen ve kendini yenileyen var olan kaynakları etkili kullanan, çalışanlarına iyi bir çalışma ortamı sağlayan ve çalışanlarına değer veren, müşterilerle uzun süreli ilişkiler kurarak uzun süreli işlerde başarı ve güven kazanan toplumsal ve çevresel sorumluluğun ve gelişimin bilincinde bir kurum olmayı uzun yıllar sürdürmektir.

1998 yılında başladığımız bu yolculukta ülkemize değer katmak adına is emniyet ayakkabıları alanında dünya markası olmak, Bölgemizde tek pu enjeksiyon sistemi ile üretim yapan firmamız ile bölge ekonomisine katkı ve değer sağlamak, Değerlerimizle örtüşecek şekilde ülkemizde yatırımlarımıza devam ederek istihdam oluşturmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı , kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak. Belirlemiş olduğumuz misyon ve değerleri sürdürebilir kılmak , öncelikli hedeflerimizdir.

BİZE ULAŞIN